Nastala nám zimní sezóna, ukončili jsme tréninky na vodě a naplno jsme se pustili do přípravy takřka „na suchu“. Od listopadu jsme zahájili plavecké tréninky na Zeleném pruhu, kde se hlavně snažíme děti naučit správnou techniku všech plaveckých způsobů. V další fázi u dětí a mládeže rozvíjíme vytrvalostní, rychlostní schopnosti a soutěživost štafetovými závody.

Každé pondělí využíváme kvasáckou posilovnu a pádlovací bazén, abychom nezapomněli techniku pádlování. Zrcadla nám umožňují i sebekontrolu techniky, děti se na sebe mohou dívat, a tím si uvědomí veškeré pohyby. Tento rok využíváme i tělocvičnu v Jedličkově ústavu, v které si děti užijí spoustu zábavy při hraní florbalu, fotbalu a jiných sportovních her.

Závodní družstvo má plavecké tréninky v úterý a ve čtvrtek také na Zeleném pruhu. V průběhu týdne využívají posilovnu v KVS, ale i veslařskou posilovnu přes vodu na Smíchově. Každou sobotu probíhá na smíchovském břehu měřený běh na 5km, po kterém si všichni rádi vyžijeme KVS saunu.

Jako každý rok, tak i letos chystáme vánoční večírek. Tentokrát se bude konat v prostorách KVS 12. 12. od 10hodin. Zahrajeme si fotbal, dáme si vánoční oběd, proběhne vyhodnocení výsledků sezóny 2015, ohodnocení nejlepších závodníků KVS a možná bude i nějaké překvapení na závěr.

O vánocích si můžete přijít do KVS klidně zaposilovat, ale je nutné si přečíst vánoční otevírací dobu, která visí na nástěnkách.

Nejbližší akce na nový rok:
Závodní družstvo odjede 8. ledna na zimní běžkařské soustředění na Horní Mísečky. Doufáme, že napadne sníh a nebudeme běhat po svých.
Přípravka a děti se chystají na běžky 9. února do Bedřichova.